کارت گرافیک GTX 1080 Ti 11 GB ST توسط ELSA معرفی شد
۸ام دی ۱۳۹۶ مطالب آپی

مطمئنا کمپانی ELSA چندان شناخته شده نیست و نام آن را خیلی نشنیده‌اید. این موضوع احتمالا می‌تواند به علت تعداد بسیار کم محصولاتی که این شرکت روانه بازار می‌کند، باشد. در ماه فوریه ۲۰۱۵ این تولیدکننده کارت گرافیک GTX 960 SAC را روانه بازار کرد. اما پس از گذشت زمان تقریبا زیاد، ELSA نسخه‌ای سفارشی از کارت گرافیک GeForce GTX 1080 Ti را رونمایی کرده است.

این کارت گرافیک جدید که به‌طور کامل GeForce GTX 1080 Ti 11 GB ST نام‌گذاری شده، از یک فن با طراحی مدل مرجع بهره برده و تم رنگی مشکی و نقره‌ای را می‌توان در تمام بخش‌های کارت مشاهده نمود.


ELSA

اگرچه این کارت گرافیک از نظر طراحی و زیبایی ظاهری نمره خوبی دریافت می‌کند؛ اما از نظر خنک‌کنندگی و سروصدای فن، عملکرد چندان خوبی ندارد.

از نظر مشخصات فنی اصلی، مانند اکثر مدل‌های دیگر GTX 1080 Ti با یک کارت گرافیک قدرتمند روبه‌رو هستیم. سرعت هسته پایه در این مدل ELSA بر روی ۱۴۸۰ مگاهرتز تنظیم شده که البته یک مگاهرتز نسبت به مدل مرجع انویدیا پایین‌تر است. در حالت Boost کاربران می‌توانند به سرعت هسته ۱۵۸۲ مگاهرتزی این کارت گرافیک دست پیدا کنند. ۱۱ گیگابایت حافظه گرافیکی ۱۱ گیگاهرتزی GDDR5X مسلما می‌تواند تجربه خوبی از انجام بازی‌های جدید و سنگین را به شما ارائه دهد.


ELSA

کارت گرافیک ELSA GTX 1080 Ti 11GB ST از باس PCIe و توسط یک اتصال ۶ پین و یک اتصال ۸ پین، نیروی لازم خود را تامین می‌کند.

خروجی‌های تصویر ارائه شده در این کارت گرافیک شامل ۳ پورت DisplayPort، یک پورت DVI-D(دوال لینک) و یک پورت HDMI 2.0b می‌شود.


ELSA

کارت GTX 1080 Ti 11 GB ST از نظر ابعاد(طول، ارتفاع و عمق) به ترتیب اندازه‌های ۲۶۶ در ۱۱۱ در ۳۹ میلی‌متری را نشان می‌دهد.


ELSA


 

منبع: techpowerup


مطالب پیشنهادی