اپل برای بهبود بازار قیمت‌ آیفون‌ها در سال 2018 کاهش می‌دهد
۸ام دی ۱۳۹۶ مطالب آپی

گوشی‌های آیفون ۱۰، آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس از سخت‌افزاری ارتقا یافته برخوردارند و اپل سرانجام با استفاده ترکیبی از شیشه و آلومینیوم، امکان شارژ بی‌سیم را به کاربران این دستگاه‌ها ارائه نمود.

مدل پایه آیفون ۸ و ۸ پلاس ۶۹۹ و آیفون ایکس ۹۹۹ دلار قیمت‌گذاری شده‌اند. بدون شک این قیمت برای بسیاری از کاربران زیاد محسوب می‌شود. اما اخیرا شایعاتی در فضای اینترنت منتشر شده که حاکی از کاهش قیمت احتمالی آیفون‌ها توسط اپل هستند. به‌نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد با کاهش قیمت آیفون‌های جدید سهم بیشتری از بازار را به‌دست بگیرد.

براساس گزارش برخی منابع فعال در بازار موبایل؛ میزان تقاضا برای گوشی iPhone X و سایر مدل‌های جدید کمتر از حد انتظار اپل بوده است.


اپل

اگرچه این شرکت معمولا با عرضه آیفون‌های جدید، قیمت مدل‌های قبلی را کاهش می‌دهد؛ اما به‌نظر می‌رسد که این‌بار قرار است پیش از عرضه مدل‌های جدید، قیمت آیفون ۱۰، ۸ و ۸ پلاس کاهش پیدا کند.

براساس شایعات شرکت Apple در سال ۲۰۱۸ سه مدل آیفون جدید را روانه بازار خواهد کرد. یکی از این مدل‌ها احتمالا صفحه‌نمایش بزرگ‌تری نسبت به آیفون ایکس خواهد داشت که برخی آن را آیفون ایکس پلاس نامیده‌اند. همچنین یک مدل با نمایشگر LCD و منحنی نیز در حال ساخت است که انتظار می‌رود با قیمتی حدودا ۶۴۹ الی ۶۹۹ دلاری روانه بازار شود.

البته همان‌طور که می‌دانید همه این اطلاعات براساس شایعات بوده و نمی‌توان به‌طور کامل به آن‌ها اعتماد کرد.

منبع: wccftech


مطالب پیشنهادی