تم تیره و امکانات جدید Paint.NET در آپدیت بعدی
۲۹ام آذر ۱۳۹۶ مطالب آپی

برنامه Paint.NET ویندوز از یک جایگزین ساده برای نرم‌افزار محبوب و خاطره‌انگیز Paint، حالا به یک برنامه کامل و قوی در ویندوز ۱۰ تبدیل شده است. این برنامه برای ویژگی‌هایی مانند امکان لایه‌بندی، ترکیب لایه‌ها، ایجاد شفافیت و امکان بهره‌گیری از پلاگین‌های مختلف به محبوبیت رسیده است. با سخت‌افزار همراه باشید.

توسعه دهندگان این برنامه، در حال تست نسخه ۴٫۰٫۲۰ هستند؛ نسخه‌ای که قرار است به‌زودی برای دستگاه‌های مجهز به سیستم عامل ویندوز ۱۰ مایکروسافت ارائه شود.

در یک پست بلاگ، توسعه دهنده اعلام کرد که بر روی نسخه‌ای جدید از برنامه Paint.NET مشغول کار است و در به‌روزرسانی بعدی سرانجام کاربران به تم تیره دسترسی خواهند داشت. همچنین در نسخه جدید مشکلاتی که در فایل‌های با DPI بالا وجود داشت برطرف خواهد شد.


Paint.NET

آپدیت جدید برنامه Paint.NET رابط کاربری شامل منوها، تصاویر و لایه‌ها را بهبود می‌دهد. حالا دیگر برای ذخیره یک پالت با دیالوگ باکس به مشکل نخواهید خورد.

از آنجایی که ویندوز ۱۰ به‌صورت پیش‌فرض تم تیره و روشن را ارائه می‌کند، توسعه دهنده برنامه سرانجام تصمیم به ارائه یک تم تاریک گرفته است. به گفته وی، این تم تیره بر روی ویندوز ۷ در حالتی که از جلوه‌های Aero استفاده کنید، در دسترس خواهد بود.

اما در سیستم عامل ویندوز ۱۰ تنها کافیست Color Scheme را بر روی Default تنظیم کرده و در این‌صورت برنامه Paint.NET براساس تم ویندوزی(تاریک یا روشن) که انتخاب می‌کنید، خود را تطبیق می‌دهد.

منبع: windowslatest


مطالب پیشنهادی