گجت تاشوی مایکروسافت احتمالاً سرفیس فون خواهد بود
۲۷ام آذر ۱۳۹۶ مطالب آپی

اخیراً پتنت‌هایی مربوط به تبلت تاشوی مایکروسافت به‎‌. هنوز مشخص نیست که ردموندی‌ها، این دستگاه را عرضه خواهند کرد یا خیر؛ با این‌حال، بسیاری مایل هستند که بدانند گجت تاشوی مایکروسافت چه دسته‌بندی دارد و به عنوان یک تبلت ارائه خواهد شد یا یک گوشی‌هوشمند محسوب می‌شود. ادامه مطلب را در سخت‌افزار از دست ندهید.

سرفیس فون

در گزارشی که به‌تازگی از گجت تاشوی مایکروسافت به‎دست آمده است، به قابلیت‎های ارتباطی آن مانند برقراری تماس اشاره می‎شود. گزارش جدید توسط یک شایعه‎پرداز، به دسته‎بندی Windows-8828080 برای تعدادی از برنامه‌های فروشگاه ویندوز استور اشاره دارد. براساس اطلاعات فاش شده، این عدد با پروژه Andromeda (نسخه مخصوص ویندوز ۱۰ که روی گجت تاشوی مایکروسافت استفاده خواهد شد) مرتبط است.

برخی از برنامه‌های این دسته، تنها روی گوشی‌های هوشمند ویندوزی قابل استفاده خواهند کرد. به همین جهت، به‎نظر می‌رسد گجت تاشوی مایکروسافت جزو «گوشی‌های هوشمند» به شمار خواهد رفت و با تا شدن یکی از نمایشگرها، می‌توانید از آن به گوشی‌هوشمندتان استفاده نمایید. هنوز مشخص نیست اطلاعات منتشر شده تا چه اندازه صحت دارد؛ ضمن اینکه اطلاعات به‎دست آمده پیرامون گجت تاشوی مایکروسافت، در حال گمانه‌زنی است و هیچ تأیید رسمی از سوی مایکروسافت وجود ندارد. ردموندی‌ها احتمالاً گجت تاشوی خود را ۲۰۱۸ عرضه خواهند کرد؛ در صورتی‌که محصول فاش شده یک گوشی تاشو باشد که به تبلت تبدیل می‌شود، احتمالاً با استقبال خوبی از سوی کاربران تجاری مواجه خواهد شد.


مطالب پیشنهادی