کمپانی Thermaltake نسخه شیشه‌ای کیس View 22 را معرفی کرد
۲۵ام آذر ۱۳۹۶ مطالب آپی

کمپانی Thermaltake یکی از خوش‌نام‌ترین نام‌‌ها در حوزه طراحی و تولید انواع کیس‌های گیمینگ و حرفه‌ای به شمار می‌آید. این شرکت امروز از کیس View 22 Tempered Glass Edition معرفی کرد.

در پنل کناری این کیس از شیشه حرارت دیده به ضخامت ۴ میلی‌متر استفاده شده که علاوه بر استحکام و دوام بالا، زیبایی خاصی به این کیس جادار و خوش‌ساخت داده است. فضای تعبیه شده درون این کیس به شما اجازه استفاده از دو فن بزرگ ۱۴۰ میلی‌متری و یک فن پشتی ۱۲۰ میلی‌متری را می‌دهد.


Thermaltake Thermaltake

از نظر خنک‌کنندگی، این کیس Thermaltake طراحی بسیار خوبی داشته و کاربر می‌تواند یک رادیاتور ۳۶۰ میلی‌متری، خنک‌کننده پردازنده ۱۶۰ میلی‌متری، کارت گرافیک با طول حداکثر ۴۰۰ میلی‌متر و یک پاور ۱۶۰ میلی‌متری را درون این کیس جای دهد.

کیس ترمال‌تیک View 22 TG از نظر مدیریت کابل‌ها نیز مزیت‌های خوبی به کاربر ارائه می‌دهد. به طور مثال برای نصب پاور می‌توانید کابل‌های آن را طوری مدیریت کنید که به هیچ‌عنوان در معرض دید قرار نداشته و به علاوه جریان هوای بهتری نیز درون کیس برقرار شود.


Thermaltake Thermaltake

کیس View 22 TG به شما اجازه می‌دهد تا چهار هارد دیسک ۲٫۵ اینچی و دو هارد دیسک ۳٫۵ یا ۲٫۵ اینچی را در قسمت پوشش پاور نصب کنید. علاوه بر این، کیس جدید Thermaltake امکان استفاده از ۷ شیار توسعه را می‌دهد.

با توجه به پشتیبانی این کیس Mid-Tower از جدیدترین سخت‌افزارهای کامپیوتری، می‌توانید از طراحی زیبا و امکانات نامحدود آن لذت ببرید.


Thermaltake


 

منبع: techpowerup


مطالب پیشنهادی