پتنت‌های جدید گوشی تاشو سامسونگ با دو صفحه‌نمایش
۲۵ام آذر ۱۳۹۶ مطالب آپی

سامسونگ مدتی است که روی گوشی تاشوی Galaxy X با دو صفحه‏‌نمایش کار می‎کند و احتمالاً این مدل را سال آینده عرضه خواهد کرد. به‌تازگی، پتنت‌های این شرکت برای یک گوشی تاشو با دو صفحه‎نمایش منتشر شده است که کاربردهای احتمالی آن‌را به نمایش می‎گذارد. ادامه مطلب را در سخت‌افزار از دست ندهید.

گوشی

مانند آنچه که پیش‎تر دیده بودیم، ظاهراً سامسونگ تصمیم دارد تا در هنگام اجرای بازی یکی از دو صفحه‌نمایش را به کنترلرهای لمسی اختصاص دهد؛ در کنسول نینتندو ۳DS نیز از این ایده استفاده شده است.

پتنت‌های به‌دست آمده به کاربردهای یک قلم روی گوشی جدید Galaxy X اشاره می‎کند؛ احتمالاً این قلم همان S-Pen باشد که در سری «گلکسی نوت» از آن استفاده شده است. تصاویر به‌دست آمده نشان می‌دهد که در هنگام طراحی، یکی از صفحه‌نمایش‌ها مانند پد لمسی عمل خواهد کرد؛ با توجه به نمایشگر کوچک گوشی‌های هوشمند، این قابلیت کاربردی خواهد بود.

گوشی

هر صفحه‌نمایش از گوشی جدید تاشوی سامسونگ، بلندگو و دوربین اختصاصی دارد که کاربردهای متفاوتی خواهند داشت. در حال‏‌حاضر، مشخص نیست گوشی تاشوی Galaxy X سامسونگ چه زمانی معرفی خواهد شد اما کُره‌ای‌ها  ممکن است در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ جزئیاتی را پیرامون این مدل ارائه دهند.


مطالب پیشنهادی