نمایشگاه MWC 2018 میزبان پرچمدار Galaxy S9 سامسونگ خواهد بود
۲۵ام آذر ۱۳۹۶ مطالب آپی

براساس گزارش جدیدی که از کره جنوبی به‏‎دست آمده است، شرکت سامسونگ درنظر دارد تا نسل جدید سری Galaxy S را در اواخر ماه فوریه و در نمایشگاه MWC 2018 بارسلون ارائه دهد. ادامه مطلب را در سخت‌افزار از دست ندهید.

MWC

با اینکه سامسونگ آیفون X را به عنوان یک رقیب برای پرچمداران جدیدش می‌بیند اما از وضعیت فعلی یعنی رقابت Galaxy S8 با آیفون ۱۰۰۰ دلاری اپل راضی است و تصمیمی ندارد تا Galaxy S9 را زودتر از موعد ارائه دهد.

رونمایی از گوشی پرچمدار Galaxy S9 در نمایشگاه MWC بدین معنی خواهد بود که این مدل در نیمه ماه مارس عرضه می‎شود؛ یک ماه پیش از اینکه Galaxy S8 و نسخه «پلاس» به صورت رسمی معرفی شوند. نمایشگاه MWC 2018 از تاریخ ۲۶ فوریه ۲۰۱۸ برگزار خواهد شد و در ۱ مارس، به کار خود خاتمه می‎دهد. براساس اطلاعات به‏‌دست آمده، می‌توان انتظار داشت که Galaxy S9 در روزهای ابتدایی این نمایشگاه یعنی ۲۷ فوریه ارائه شود. البته هنوز صحت این شایعات مشخص نشده است؛ بنابراین، شاهد Galaxy S9 با تأخیر بیشتری معرفی شود.

MWCGalaxy S9

Galaxy S9 و Galaxy S9 Plus احتمالاً به صفحه‌نمایش ۵٫۸ اینچی و ۶٫۲ اینچی مجهز خواهند شد؛ نسخه Plus با دوربین دوگانه عرضه می‌شود. سنسور اثرانگشت نیز در پرچمداران جدید سامسونگ به زیر دوربین اصلی انتقال خواهد یافت که دسترسی به آن‌را ساده‌تر می‌کند.


مطالب پیشنهادی