مشخصات احتمالی دوربین نوکیا 9 به صورت تصادفی فاش شد
۲۳ام آذر ۱۳۹۶ مطالب آپی

آپدیت اندروید اوریو برای گوشی‎ ارزان‌قیمت نوکیا ۵، نسخه جدیدی از برنامه دوربین نوکیا را به همراه دارد که برخی از قابلیت‌های احتمالی پرچمدار جدید این شرکت را فاش می‎کند. ادامه مطلب را در سخت‌افزار از دست ندهید.

برنامه دوربین از دوربین دوگانه با دو لنز واید و تله‌فوتو پشتیبانی می‎کند؛ این برنامه به زوم دو برابری تله‌فوتو اشاره می‌کند که یک استاندارد برای گوشی‏های هوشمند محسوب می‎شود. نوکیا ۵ چنین قابلیتی ندارد و حتی نوکیا ۸ که تنها گوشی با دوربین دوگانه شرکت HMD است، از ترکیب دو لنز واید و تله‎فوتو بهره نمی‌گیرد.

نوکیا 9

به همین جهت، قابلیت‎های فاش شده احتمالاً به دوربین گوشی پرچمدار جدید HMD Global یعنی نوکیا ۹ اشاره می‎کند. براساس شایعات، این مدل مانند نوکیا ۸ به دوربین دوگانه مجهز خواهد شد و آن‌طور که پیداست، نوکیا ۹ پرچمدار حقیقی شرکت فنلاندی HMD Global خواهد بود. هنوز زمان مشخصی برای رونمایی رسمی از نوکیا ۹ اعلام نشده است اما انتظار داریم شرکت سازنده، پرچمدار جدیدش را در سه ماهه اول ۲۰۱۸ ارائه دهد.

یک قابلیت جالب در نسخه جدید برنامه دوربین Nokia، آن است که به کاربران اجازه داده می‎شود تا سرعت شاتر و مقدار ISO را در گوشی نوکیا ۵ تغییر دهند. سرعت شاتر بین ۵۰۰/۱ ثانیه تا یک ثانیه متغییر است و مقدار ISO را نیز می‌توانید بین ۱۰۰ تا ۲۰۰۰ تنظیم کنید.


مطالب پیشنهادی