شرکت Tt Esports از ماوس گیمینگ NEMESIS Switch رونمایی کرد
۲۳ام آذر ۱۳۹۶ مطالب آپی

شرکت Tt Esports را گیمرهایی می‌شناسند که به دنبال لوازم جانبی گیمینگ خاص هستند. این شرکت جدیدترین ماوس گیمینگ خود را با عنوان NEMESIS Switch Optical RGB معرفی کرد. در این ماوس حرفه‌ای از یک سیستم سوییچینگ دکمه بهره گرفته شده که توسط Tt Esports به عنوان یک پتنت ثبت گردیده است.


NEMESIS Switch

NEMESIS Switch که برای فروش در سراسر جهان عرضه شده، به کاربر امکان سفارشی‌سازی ۱۲ دکمه سوییچ را می‌دهد. بدین ترتیب گیمرها می‌توانند سبک اختصاصی خود را در بازی‌هایی با سبک‌های مختلف داشته باشند.

علاوه بر این، بهره‌گیری مناسب از این ۱۲ دکمه می‌تواند به ارگونومی ماوس نیز کمک مضاعفی کند. البته در حالت عادی هم NEMESIS Switch از ارگونومی فوق‌العاده‌ای برخوردار بوده و به راحتی در دستان هر گیمری جای خواهد گرفت.


NEMESIS Switch

استفاده از سوییچ‌های ژاپنی و با کیفیت OMRON طول عمری معادل ۵۰ میلیون بار سوییچ داشته و از دوام، استحکام، ثبات عملکرد و حس لرزش بسیار خوبی برخوردار است تا بهترین پاسخ‌گویی را به نیازهای کاربر ارائه نماید.

همچنین استفاده از سنسور نوری گیمینگ با کیفیت PMW3360 با دقت ۱۲۰۰۰DPI و نورپردازی RGB با ۱۶٫۸ میلیون رنگ باعث می‌شود تا علاوه بر بالاترین عملکرد ممکن در بازی‌ها، جلوه‌ای خاص به تجهیزات گیمینگ خود ببخشید.

کاربران با دانلود نرم‌افزار NEMESIS Switch می‌توانند به ماکروها، جلوه‌های نوری، رنگ‌ها و عملکرد دکمه‌های سفارشی و مختص خود دسترسی پیدا کرده و از مزایای آن‌ها بهره ببرند.


 NEMESIS Switch

NEMESIS Switch

NEMESIS Switch


 

منبع: techpowerup


مطالب پیشنهادی