معرفی سوئیچ 24 پورت توتولینک TOTOLINK SW24
۱۳ام آذر ۱۳۹۶ مطالب آپی

برای شبکه کردن چند سیستم و یا تجهیزات مرتبط، ما نیاز به یک هاب سوئیچ داریم که بتواند کار آدرس دهی و نقل و انتقال داده را بر عهده بگیرد. سوئیچ های شبکه بسته به نوع کاربرد آنها در دو نوع Unmanaged و managed (مدیریتی و غیرمدیریتی) استفاده می شوند و نوع آنها (برای مثال سوئیچ مورد نظر دارای چند پورت باشد؟). هاب سوئیچ ها معمولاً از ۵ پورت الی ۴۸ پورت در بازار موجودند. محصولات کمپانی کره ای TOTOLINK حدود ۲ سال است که در بازار کامپیوتر کشور به سر می برد. طی روزها و ماه های گذشته، به بررسی محصولات مخلتف این کمپانی از قبیل روترها، سوئیچ ها و تقویت کننده امواج بیسیم پرداختیم. در ادامه به معرفی کوتاه سوئیچ ۲۴ پورت TOTOLINK SW24 می پردازیم.

Totolink sw24


سوئیچ ۲۴ پورت توتولینک مدل TOTOLINK SW24 یک سوئیچ ۲۴ پورت با نرخ تبادل اطلاعات ۱۰/۱۰۰M مگابیت بر ثانیه می باشد و تمام پورت ها از Auto MDi/MDIX به جهت سهولت در کابل کشی پشتیبانی می کنند.

SW24 از Plug-and-Play  پشتیبانی کرده و از تمام پورت ها می توان بعنوان uplink و یا پورت عمومی استفاده نمود. می توان آن را به سادگی به سرور، هاب یا سوئیچ دیگری با استفاده از کابل Straight یا Crossover متصل نمود.


Totolink sw24


 

SW24 مطلبق با استانداردهای IEEE 802.3 و IEEE802.3U و IEEE802.3x طراحی و ساخته شده است و دارای ۲۴ پورت ۱۰/۱۰۰ مگابیت بر ثانیه با قابلیت Auto-negotiation و نشانگرهای LED جهت نمایش وضعیت و فعالیت می باشد.

این پورت ها بصورت خودکار شبکه را بررسی نموده و ماکزیموم نرخ انتقال داده ممکن را برای هر دستگاه متصل تشخیص می دهند. استفاده از این سوئیچ غیر مدیریتی برای محیط های که بستر شبکه آنها بر پایه ۱۰/۱۰۰مگابیت می باشد توصیه می شود.

Totolink sw24

SW24 با اندازه ۴۴ × ۱۶۰ × ۴۴۰ ميلي‌متر قابلیت نصب در داخل انواع رک که با برق شهری ۲۲۰ ولت تغذیه می شوند را دارد. از این سوئیچ برای راه اندازی یک شبکه ای با ۲۴ نود شبکه در محیط های اداری و تجاری می توان استفاده نمود.

مدار تغذیه داخلی این سوئیچ ۳٫۳V DC/2A می باشد و تمام پورتهای شبکه SW24 از چیپست قدرتمند REALTEK برای پردازش مدیریت می شوند. با توجه به نرخ تبادل اطلاعات و قیمت مناسب SW24 می توانید جهت تهیه این سوئیچ ۲۴ پورت از برند توتولینک آن را با گارانتی ۳۶ ماهه سیاره سبز “گرین” از بازار تهیه فرمایید.


مطالب پیشنهادی