پاورکالر نسخه شیطان سرخ Radeon RX Vega را عرضه کرد
۹ام آذر ۱۳۹۶ مطالب آپی

شرکت تجاری TUL که از سال ۱۹۹۷ به طراحی و تولید نسخه‌های سفارشی از کارت‌های گرافیکی AMD مشغول است، دو مدل جدید و بسیار جذاب پاورکالر با نام‌های Red Devil RX VEGA 64 و Red Devil RX VEGA 56 را روانه بازار نمود.

اگر اخبار سخت‌افزارهای گیمینگ را دنبال کنید باید بدانید که سری کارت‌های گرافیکی VEGA برای گیمرهایی که در جستجوی بالاترین رزولوشن‌ها و بیشترین نرخ فریم‌ها در بالاترین تنظیمات ویدیویی ممکن هستند، یکی از انتخاب‌های نهایی به شماره می‌رود.


RX Vega

کارت‌های گرافیک پاورکالر RX VEGA به منظور ارائه عملکردی بی‌نظیر در بازی‌هایی مبتنی بر فناوری‌های گرافیکی روز مانند DirectX 12 و Vulkan طراحی و تولید شده‌اند. به لطف حافظه کش پهن‌باند و اختصاصی و همچنین HBM2(جدیدترین فناوری در حوزه حافظه‌های گرافیکی)، کارت‌های گرافیکی جدید این سری قادرند تا سطح خارق‌العاده‌ای از بهینگی مصرف و عملکرد حافظه را به کاربران ارائه دهند.

نسل جدید Pixel Engine که در پردازنده گرافیکی Vega قرار گرفته می‌تواند عملکرد سایه‌زنی را تا حد محسوسی ارتقا داده و همچنین انتخاب مناسبی برای کاربران VR و همچنین گیمرهایی که به دنبال رزولوشن‌های عجیب‌وغریب هستند، به حساب آید.


RX Vega


هر دو کارت گرافیکی PowerColor Red Devil RX VEGA 64 و ۵۶ از هشت گیگابایت حافظه گرافیکی با رابط ۲۰۴۸ بیتی HBM2 بهره می‌برند. مدل VEGA 64 از ۴۰۹۶ پردازنده استریم برخوردار بوده و سرعت کلاک آن نیز بر روی ۹۴۵ مگاهرتز تنظیم شده است. از سوی دیگر، در مدل VEGA 56 شاهد تعداد ۳۵۸۴ پردازنده استریم و سرعت کلاک ۸۰۰ مگاهرتزی هستیم.

هر دو مدل فوق دارای یک BIOS Switch اختصاصی هستند که به کاربران اجازه می‌دهد بین دو حالت Ultra Overclocking و Silent Overclocking تغییر وضعیت بدهند. به منظور ارائه بهترین عملکرد حرارتی ممکن، هر دو مدل Red Devil VEGA 64 و ۵۶ از سه فن بلبرینگی ۹۰ میلی‌متری بهره می‌برند.

RX Vega

به منظور جلوگیری از خمش بورد مدارها، GPU و سایر اجزای قرار گرفته بر روی کارت گرافیک، هر دو مدل دارای محافظ‌های فلزی قابل اطمینانی هستند. تکنولوژی FreeSync در تمام شرایط و محیط‌هایی که به انجام بازی مشغول می‌شوید عملکردی خالی از تاخیر و گسستگی تصویر را ارائه می‌دهند.

با تمام این ویژگی‌ها و تکنولوژی‌های جدید و کاربردی، هر دو مدل PowerColor Red Devil RX VEGA 64 و ۵۶ خود را به عنوان بهترین انتخاب‌های گیمرها برای تجربه بالاترین کیفیت عناوین معتبر و تراز اول بازار بازی‌های ویدیویی، معرفی می‌کنند.

منبع: techpowerup


مطالب پیشنهادی