هارد 10 ترابایتی سیستم‌های نظارتی توسط توشیبا معرفی شد
۸ام آذر ۱۳۹۶ مطالب آپی

توشیبا در تازه‌ترین اقدام خود هارد ۱۰ ترابایتی MD06ACA-V را معرفی کرد. در واقع این آخرین محصول ازخانواده هارد‌های سری SV این کمپانی می‌باشد. با توجه به اینکه هارد‌های مکانیکی به دسته‌های کاربری مختلفی تقسیم شده‌اند، هارد MD06ACA-V مناسب برای سیستم‌های نظارتی بوده و می‌تواند بدون وقفه عملیات انتقال داده‌ها را انجام دهد. با آپ آی آر همراه باشید.


هارد 10 ترابایتی

هارد مکانیکی ۳٫۵ اینچی جدید توشیبا نسبت به محصول پیشین MD04ABA-V از توانایی بیشتری در شرایط سخت برخوردار است، بدین صورت که هارد ۱۰ ترابایتی MD06ACA-V می‌توان بصورت ۷/۲۴ به عنوان یک ذخیره ساز سیستم نظارتی، ضبط ویدیو‌های دیجیتال SDVR و SNVR را انجام دهد. سری MD06ACA-V سرعت ۷۲۰۰ دور در دقیقه را برای خریدار فراهم می‌کند. علاوه براین، هارد ۱۰ ترابایتی توشیبا ۵۸ درصد نسبت به محصولات گذشته این کمپانی در تبادل داده‌ها پایداری لازم را از خود نشان می‌دهد.

هارد‌های مکانیکی جدید سری MD06ACA-V در سه ظرفیت ۶، ۸ و ۱۰ ترابایتی با اتصال SATA 6 Gbit/s و فراهم سازی ۲۵۶ مگابیت بافر پویا از تکنولوژی پیشرفته فرمت (۵۱۲e) برای سازگاری با برنامه‌ و سیستم‌عامل‌های قدیمی توسعه یافته است.

اسکات رایت، مدیر بازاریابی محصولات ذخیره سازی توشیبا اشاره می‌کند، نسل سوم هارد‌های مکانیکی مخصوص سیستم‌های نظارتی؛ ظرفیت، عملکرد و ویژگی‌های جدیدی را به همراه دارد که برای نگهداری فایل و محتوای حساس این نوع سیستم‌ها، بسیار مناسب است.


دیدگاه شما در مورد هارد ۱۰ ترابایتی MD06ACA-V چیست؟

منبع TechPowerUp


 


مطالب پیشنهادی