رم‌های جدید Trident Z RGB توسط G.SKILL معرفی شدند
۶ام آذر ۱۳۹۶ مطالب آپی

کمپانی G.SKILL که جزو پیشتازان صنعت تولید حافظه‌های رم عملکرد بالا و لوازم جانبی گیمینگ محسوب می‌شود حافظه‌های رم جدید سری پرطرفدار Trident Z RGB خود را رونمایی کرد.  این کیت‌های حافظه که زمان تاخیر بسیار پایینی دارند از نوع DDR4 بوده و به صورت کانفیگ پایه ۴۰۰۰ مگاهرتزی با زمان تاخیر CL17-17-17-37 تا کانفیگ حرفه‌ای ۴۲۶۶ مگاهرتزی با زمان تاخیر CL17-18-18-38 در ظرفیت ۳۲ (چهار ماژول ۸) گیگابایتی ارائه خواهند شد.


Trident Z RGB

این نخستین باری است که کیت‌های حافظه DDR4 با فرکانس بالاتر از ۴۰۰۰ مگاهرتز با تایمینگ CL17 عرضه می‌شوند. پایین بودن تایمینگ در حافظه‌های رم باعث می‌شود تا از حداکثر پتانسیل این فرکانس‌های بالا استفاده نموده و در نتیجه عملکرد این حافظه‌ها بهبود چشمگیری پیدا می‌کند.

به منظور دست‌یابی به این تایمینگ پایین، جی اسکیل از تراشه‌های عملکردبالای B-die DDR4 IC شرکت سامسونگ در تولید کیت‌های حافظه جدید Trident Z RGB بهره گرفته است.

به عنوان یکی از پیشتازان صنعت تولید حافظه‌های رم، شرکت G.SKILL همواره به موفقیت‌های تازه‌ای در زمینه عملکرد رم‌های خود دست پیدا می‌کند. سریع‌ترین کانفیگ ارائه شده در سری Trident Z RGB این شرکت شامل کیت ۳۲ گیگابایتی(چهار ماژول ۸ گیگابایتی) با فرکانس ۴۲۶۶ مگاهرتزی، تایمینگ بسیار عالی CL17-18-18-38 و ولتاژ ۱٫۴۵ ولت می‌شود.

در دو اسکرین‌شات زیر می‌توانید این کیت حافظه جدید را بر روی یک مادربورد ASUS ROG MAXIMUS X HERO به همراه پردازنده Intel Core i7-8700K مشاهده نمایید.


Trident Z RGB Trident Z RGB

علاوه بر این کیت حافظه رده بالا، جی‌اسکیل گزینه‌های دیگری را نیز پیش‌روی کاربران قرار داده که شامل کیت ۱۶GB (2x8GB) با فرکانس ۴۰۰۰ مگاهرتز و کیت ۳۲GB (4x8GB) با فرکانس ۴۱۳۳ مگاهرتزی می‌شود.  هر دو کانفیگ با تایمینگ فوق‌العاده بهینه CL17-17-17-37 ارائه شده‌اند.

این کیت‌های حافظه جدید از تکنولوژی اینتل XMP 2.0 پشتیبانی کرده و بدین ترتیب اورکلاکینگ بدون دردسری را ارائه خواهند داد. در جدول زیر می‌توانید لیست کاملی از اعضای جدید خانواده محبوب Trident Z RGB شرکت G.SKILL را مشاهده نمایید.

منبع: techpowerup


مطالب پیشنهادی