رندر گوشی میان‌رده شیائومی از سری «ردمی» با طراحی تمام صفحه
۵ام آذر ۱۳۹۶ مطالب آپی

شیائومی به‎زودی از محصولات جدیدی رونمایی خواهد کرد که طراحی تمام صفحه‎ دارند؛ در حال‌حاضر، تنها سری گوشی‌های رده‌بالای «میکس» شیائومی از طراحی بدون لبه برخوردار است. آن‌طور که در آخرین گمانه‌‏زنی‌ها اشاره شده است، شیائومی درنظر دارد تا طراحی بدون لبه روی سری «ردمی» ارائه دهد. به‌تازگی، یک رندر جدید از یکی از گوشی‌های شیائومی منتشر شده است که طراحی متفاوت آن‌را به نمایش می‌گذارد. ادامه مطلب را در سخت‌افزار از دست ندهید.

محصول فاش شده به عنوان عضوی از سری «ردمی» عرضه خواهد شد؛ با این وجود، مدل آن مشخص نشده است. به‌نظر می‎رسد گوشی جدید شیائومی از نمایشگر کشیده با نسبت ابعاد ۱۸:۹ برخوردار است اما با توجه به اینکه همچنان مقداری حاشیه در بالا و پایین نمایشگر وجود دارد، گمان می‎کنیم نسبت ابعاد آن کم‌تر از گوشی شیائومی می میکس ۲ خواهد بود.

ردمی

حذف نشدن حاشیه‌ی بالای صفحه‌نمایش، چندان روی قابلیت‌های این مدل بی‌تأثیر نبوده است؛ همان‎طور که مشاهده می‌شود، گوشی جدید شیائومی از دوربین سلفی دوگانه بهره می‎گیرد. البته خبری از دکمه‌های لمسی در پایین صفحه‌نمایش یا کلید فیزیکی Home نیست. با توجه به اینکه تصویر به‌‏دست آمده، تنها پنل جلوی گوشی را به نمایش می‌گذارد؛ نمی‌توان قضاوت کرد که این مدل یک محصول میان‌رده است یا رده‌پایین خواهد بود.

با این‌حال، انتظار داریم شرکت شیائومی از دو سنسور برای دوربین اصلی استفاده کند و همچنین حسگراثرانگشت به احتمال زیاد در پنل پشتی جای خواهد کرد. بدنه گوشی جدید شیائومی فلزی خواهد بود و این مدل به درگاه USB Type-C مجهز شده است. در لبه‌ی پایین محصول فاش شده، شاهد استفاده از دو بلندگو هستیم. با توجه به اینکه صحت رندرهای جدید، مشخص نیست اما گفته می‌شود قیمتی نزدیک به ۲۲۶ دلار خواهد داشت. آیا محصول فاش شده، شیائومی Mi 6C خواهد بود؟ فعلاً نمی‎‌توان از این موضوع اطمینان حاصل کرد.


منبع: GizmoChina


مطالب پیشنهادی