کالبدشکافی‌ها نشان می‌دهد: OnePlus 5T ضدآب است!
۴ام آذر ۱۳۹۶ مطالب آپی

مقاومت گوشی پرچمدار OnePlus 5T اخیراً توسط JerryRigEverything، مورد ارزیابی قرار گرفته است و همین یوتیوبر ویدیوی جدیدی را منتشر کرده که کالبدشکافی OnePlus 5T را نشان می‎دهد. ادامه مطلب را در سخت‌افزار از دست ندهید.

OnePlus 5T

ویدیوی منتشر شده از کالبدشکافی گوشی OnePlus 5T، تمامی اجزای سخت‌افزاری داخل آن‎را نشان می‎دهد و همچنین فاش می‎کند که پرچمدار جدید سازنده‌ی چینی احتمالاً ضدآب است. شرکت وان‌پلاس در هنگام معرفی OnePlus 5T اشاره‌ای به مقاومت پرچمدار جدیدش در برابر نفوذ آب نکرده بود اما برخی از قابلیت‌هایی که در داخل گوشی OnePlus 5T از آن‏‌ها استفاده شده است، باعث می‌شود تا این مدل در برابر نفوذ آب مقاومت داشته باشد. 

در قسمت بلندگو، به‎نظر می‌رسد شاهد مقاومت آن نسبت به پاشش آب باشیم. برای پورت یواس‌بی نیز از محافظ لاستیکی استفاده شده است که می‎تواند از نفوذ آب جلوگیری کند. ماده‌ای مانند فوم نیز در پشت گوشی و در قسمت اتصال کاور پشتی به فریم قرار گرفته است که مقاومت OnePlus 5T را نسبت به نفوذ آب افزایش خواهد داد. البته در مجموع نمی‌توان گفت که پرچمدار جدید OnePlus 5T ضدآب است یا خیر و باید منتظر بررسی‌های اولیه باشیم.

بررسی‌های حاصل، همچنین گویای این موضوع است که وان‌پلاس ۵ تی فاقد لوله‌های خنک‎کننده است؛ البته پیش‌بینی می‌شود که فقدان سیستم خنک‌کننده برای OnePlus 5T، عمکلرد دستگاه را در استفاده روزانه چندان تحت‌تأثیر قرار نخواهد داد. ضمن اینکه، شرکت OnePlus اجزای داخلی را به گونه‌ای در کنار یک‌دیگر قرار داده است که در صورت نیاز به تعویض آن‌ها، با مشکل مواجه نشوید.


منبع: GizmoChina


مطالب پیشنهادی