اپل پتنت جدیدی را برای نمایشگر آیفون تاشوی خود به ثبت رساند
۴ام آذر ۱۳۹۶ مطالب آپی

به‌نظر می‌رسد شرکت اپل در حال توسعه یک گوشی آیفون با نمایشگر تاشو است. موسسه UPSTO، یک کپی از پتنت جدید اپل منتشر کرده است که نشان می‌دهد کوپرتینویی‌ها در حال توسعه یک نمایشگر تاشو برای آیفون آینده خود هستند. ادامه مطلب را در سخت‌افزار از دست ندهید.

اپل

آیفون جدید اپل، طراحی مانند کتاب دارد؛ به عبارت بهتر، می‌توانید آن‌را بسته و به عنوان یک گوشی‌هوشمند استفاده کنید یا با باز کردن نمایشگر، گوشی آیفون شما به یک تبلت تبدیل خواهد شد. همان‌طور که در ماه گذشته اعلام شد، اپل برای تولید نمایشگرهای تاشو با شرکت ال‎جی همکاری خواهد کرد. اما چرا انتخاب کوپرتینویی‎ها، شرکت کره‌ای ال‌جی است و این سازنده تصمیمی برای همکاری با سامسونگ ندارد؟ ممکن است نگرانی اپل مبنی بر سوءاستفاده از ایده‌های این شرکت برای گوشی‌هوشمندش توسط سامسونگ، از همکاری این دو غول بزرگ جلوگیری کرده باشد!

با اینکه اپل، پتنت خود را برای نمایشگر گوشی آیفون جدیدش به ثبت رسانده است؛ انتظار نداریم تا آیفون تاشو تا پیش از سال ۲۰۲۱ عرضه شود. عنوان پتنت به ثبت رسیده توسط اپل، «دستگاه‌های الکترونیکی با نمایشگرهای انعطاف‌پذیر» است.

اپل

پیش از اینکه اپل گوشی آیفون خود را با نمایشگر تاشو عرضه کند، احتمالاً Galaxy X توسط سامسونگ معرفی خواهد شد. این مدل، سال آینده از راه می‌رسد و براساس گمانه‏زنی‌ها، عرضه محدودی خواهد داشت. Galaxy X مانند آیفون آینده اپل، از دو نمایشگر استفاده خواهد کرد که با کمک لولا به یک‌دیگر متصل شده‎اند. توجه داشته باشید که ثبت پتنت، لزوماً به معنای استفاده از آن نیست؛ با این‌حال، امیدواریم آیفون تاشوی اپل در آینده‌ای نزدیک راهی بازار شود.


منبع: PhoneArena


مطالب پیشنهادی