دریافت گواهینامه معتبر دوره CCISO از مرجع اعتباردهی امریکا ANSI
۳ام آذر ۱۳۹۶ مطالب آپی

بنا بر پیش‌بینیها  و همین طور تجربیات کسب شده شرکت کاریار ارقام، پس از دریافت گواهینامه ANSI، میزان درخواست گذراندن دورههای CCISO رشد قابل ملاحظهای پیدا خواهد کرد و استقبال داوطلبان دوره CCISO بیش از پیش خواهد بود زیرا بنا به اهمیت مرجع اعتباردهی ANSI، این دوره به عنوان پیشنیاز شغلی افراد داوطلب شغل مدیریت امنیت اطلاعات یا برنامه بازآموزی مدیریتی امنیت اطلاعات خواهد شد.

براساس اخبار منتشره از سوی هیئت علمی EC.Council ، این شرکت موفق شده  تا از مرجع اعتباردهی امریکا ANSI ،گواهینامه معتبر دوره CCISO را دریافت نماید. لذا این دوره به همراه CEH ، از جمله دو دوره اعتبارداده شده  توسط ANSI می باشند.

لازم به ذکر است کسب این گواهینامه برای این دوره  به مثابه برآورده سازی استانداردها و الزامات لازم در بحث مدیریت امنیت اطلاعات در بازار کار امنیت اطلاعات تلقی میگردد.

لذا از شما دوستان دعوت میکنیم تا در این مسیر در کنار ما باشید زیرا با کسب گواهینامه این دوره، آینده شغلی و مدیریتی خود را تضمین خواهید نمود و همچنین به کسانی که در این دوره ثبت نام نمودهاند و CCISO  را به عنوان پایه ای در پیشرفت کسب و کار حرفه ای خود در نظر گرفته اند، تبریک می گوییم.

خواهشمند است متقاضیان دوره جهت ثبت نام یا مشاهده شناسنامه دوره  به سایت شرکت کاریارارقام  نماینده رسمی ایسیکانسیل  مراجعه نمایند.

 

منبع خبر : کاریار ارقام ( cdigit.com)

تماس : ۰۲۱۸۸۶۱۲۹۷۹

کانال تلگرام https://t.me/cdigit

 


مطالب پیشنهادی