استخدام در شرکت شبکه های کامپیوتری و شرایط استخدام
۳ام آذر ۱۳۹۶ مطالب آپی

پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۵

آپ آی آر – استخدام در شرکت کامپیوتری برای فارغ‌التحصیلان رشته‌های مختلف علوم کامپیوتر، بسیار حائز اهمیت می‌باشد و این دسته از دانش آموختگان سعی می‌کنند با استخدام در شرکت شبکه های کامپیوتری، شغلی متناسب با علایق و مهارت‌های خود داشته باشند. در این مقاله شرایط استخدام در شرکت‌ های شبکه را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

استخدام در شرکت شبکه های کامپیوتری و شرایط استخدام
به گزارش آپ آی آر به نقل از شرکت خدمات شبکه آریستک، استخدام در شرکت کامپیوتری برای فارغ‌التحصیلان رشته‌های مختلف علوم کامپیوتر، بسیار حائز اهمیت می‌باشد و این دسته از دانش آموختگان سعی می‌کنند با استخدام در شرکت شبکه های کامپیوتری، شغلی متناسب با علایق و مهارت‌های خود داشته باشند. در این مقاله شرایط استخدام در شرکت‌ های شبکه را مورد بررسی قرار خواهیم داد تا توانسته باشیم دانشجویان، دانش آموختگان و علاقه‌مندان به اشتغال در حوزه IT را در انتخاب یک شرکت کامپیوتری در تهران و یا در شهر خود یاری کرده باشیم.

شرایط استخدام در شرکت کامپیوتری

متأسفانه اغلب فارغ‌التحصیلان بر این باور هستند که صرفاً برخورداری از تحصیلات دانشگاهی، نقش پررنگی می‌تواند در ورودشان به بازار کار داشته باشد و بر همین اساس، به محتوای کتب دانشگاهی و مدرک تحصیلی‌شان برای استخدام در شرکت کامپیوتری معتبر اکتفا می‌کنند! این دسته از دانش آموختگان باید بدانند که به دلیل شکاف بین صنعت و دانشگاه در کشور، محتوای کتب دانشگاهی ارتباط چندانی با بازار کار ندارد و از همین رو، فارغ‌التحصیلان نباید این انتظار را داشته باشند که برای استخدام در شرکت کامپیوتری تراز اول، پذیرفته شوند. پس با ما همراه باشید تا دو شرط مهم استخدام شرکت کامپیوتری را مورد بررسی اجمالی قرار بدهیم:

 

بررسی شرایط استخدام در شرکت کامپیوتری - <a href='http://www.itna.ir' target='_blank'><a href='http://www.itna.ir' target='_blank'><a href='http://www.itna.ir' target='_blank'>آپ آی آر</a></a></a>
متخصص شوید
 اغلب شرکت‌های خدمات شبکه که سابقه طولانی در ارائه انواع سرویس‌های شبکه‌های کامپیوتری به شرکت‌ها و سازمان‌ها دارند، معمولاً برای استخدام در شرکت کامپیوتری خود از کسانی استفاده می‌کنند که از دانش تخصصی برخوردار باشند. برای مثال برای هرکدام از خدماتی نظیر نصب و راه اندازی تجهیزات سیسکو، میکروتیک، voip، مجازی سازی و… ترجیح می‌دهند که از متخصصان آن سرویس برای استخدام در شرکت خود استفاده کنند. لذا به کلیه دانشجویان، دانش آموختگان و علاقه‌مندان خدمات شبکه‌های کامپیوتری توصیه می‌کنیم که بر حسب علایق خود، یکی از خدمات تخصصی شبکه را انتخاب و یاد بگیرند تا برای استخدام در شرکت کامپیوتری معتبر دچار مشکل نشوند.

تجربه خود را افزایش دهید

بسیاری از شرکت‌های حوزه IT ترجیح می‌دهند که برای استخدام در شرکت کامپیوتری خود از کسانی استفاده کنند که تجربه خوبی در امور مربوط به شبکه‌های کامپیوتری داشته باشند تا در مواجه شدن با چالش‌ها و پیچیدگی‌های شبکه سازمان مشتریان، دچار سردرگمی نشوند. بنابراین می‌بایست حتماً در حیطه تخصص خود دارای تجربه باشید تا بتوانید برای استخدام در شرکت کامپیوتری معتبر رزومه ارسال کنید. بسیاری از شرکت‌های کامپیوتری اقدام به جذب کارآموز می‌کنند و این فرصت بسیار خوبی برای دانش آموختگان و دانشجویان می‌باشد که بتوانند دانش تخصصی خود را در این قبیل شرکت‌ها به بوته آزمایش بگذارند و تجربه کسب کنند.

 

این مطلب بدست کارشناسان واحد نیروی انسانی آریستک آماده شده است و خوانندگان عزیز می‎توانند دیگر مطالب مرتبط با استخدام شرکت شبکه را از طریق سایت این شرکت مطالعه کنند. همچنین کارجویانی که نیاز به استخدام در شرکت کامپیوتری در تهران دارند، می‎توانند جهت ارسال رزومه کاری خود به وبسایت آریستک مراجعه کنند.


مطالب پیشنهادی