تصویر رندر شده احتمالی از گوشی پرچمدار Galaxy S9 سامسونگ با دوربین دوگانه
۲ام آذر ۱۳۹۶ مطالب آپی

رندر جدیدی از گوشی پرچمدار Galaxy S9 منتشر شده که توسط شرکت Ghsotek، سازنده کیس برای گوشی‌های هوشمند، در اختیار وب‌سایت BGR قرار گرفته است. رندرهای فاش شده، طراحی احتمالی پرچمدار جدید سامسونگ را فاش می‏کند. ادامه مطلب را در سخت‌افزار از دست ندهید.

رندر تازه منتشر شده، نشان می‌دهد که جای‌گیری سنسور اثرانگشت در گوشی پرچمدار Galaxy S9 به طور عمده‌ای تغییر پیدا کرده است. بسیاری از کاربران نسبت به چینش نامناسب حسگر اثرانگشت در کنار دوربین اصلی در گوشی Galaxy S8 انتقاد کرده‌اند و به‎نظر می‎رسد که در نهایت، سامسونگ تصمیم گرفته است تا به انتقاد کاربران واکنش نشان دهد.

Galaxy S9

رندرهای به‎دست آمده نشان می‎دهد که گوشی پرچمدار Galaxy S9 از حسگر اثرانگشت در زیر دوربین اصلی استفاده می‎کند؛ دوربین اصلی پرچمدار جدید کره‌ای‌ها احتمالاً دوگانه خواهد بود و حسگر ضربان قلب به همراه فلاش LED در زیر دوربین اصلی قرار گرفته است. انتقال سنسور اثرانگشت به پایین دوربین اصلی، باعث خواهد شد تا استفاده از آن ساده‌تر شود.

 رندر تازه منتشر شده، همچنین نشان می‎دهد که گوشی پرچمدار آینده سامسونگ از جک هدفون ۳٫۵ میلی‎متری بهره خواهد برد و دکمه‌ی بیکسبی، همچنان بخشی از لبه‌های گوشی را به خود اختصاص داده است. براساس اعلام یک منبع مطلع، رندر فاش شده از پنل پشتی گوشی پرچمدار Galaxy S9 درون قاب، به آنچه که در نهایت خواهیم دید؛ بسیار نزدیک است.

براساس شایعات و گمانه‌زنی‌ها، سامسونگ سال آینده گوشی پرچمدار Galaxy S9 و Galaxy S9 Plus را عرضه خواهد کرد. این دو مدل به احتمال زیاد در مراسم خبری اختصاصی این سازنده در ماه فوریه معرفی می‌شوند؛ هرچند، ممکن است سامسونگ برای رقابت با سازندگان دیگر و همچنین اپل، گوشی پرچمدار جدیدش را در اولین ماه از سال ۲۰۱۸ میلادی معرفی کند. البته رونمایی از Galaxy S9 در ماه ژانویه، کمی بعید به‎نظر می‌رسد!


منبع: PhoneArena


مطالب پیشنهادی