تصاویر مفهومی سرفیس نوت، گوشی تاشوی جدید مایکروسافت
۳۰ام آبان ۱۳۹۶ مطالب آپی

مایکروسافت اعلام کرده است که توسعه گوشی‌های هوشمند مجهز به سیستم‌عامل ویندوز، دیگر تمرکز این شرکت نیست. با این وجود، شایعات نشان می‌دهد که ردموندی‎ها همچنان روی گوشی‌هوشمند افسانه‌ای سرفیس فون یا گوشی تاشوی Andromeda مشغول به کار هستند. به‌تصاویری فاش شده است که یک گوشی‌هوشمند تاشو را با نام «سرفیس نوت» به نمایش می‌گذارد.

سرفیس نوت

طرح‌های مفهومی گوشی‌هوشمند «سرفیس نوت»، براساس پتنت‌های اخیر مایکروسافت طراحی شده است؛ مایکروسافت از لولا برای اتصال دو صفحه‌‏نمایش به یک‏‎دیگر استفاده خواهد کرد. در گوشی تاشوی جدید شرکت ZTE با نام Axon M نیز یک لولا دو نمایشگر Full HD با استفاده از لولا به یک‏دیگر متصل شده‎اند. همچنین گوشی سرفیس نوت حاشیه‌های باریکی دارد و همین موضوع آن‏را جذاب کرده است. جنس بدنه گوشی «سرفیس نوت» نیز از آلومینیوم است.

سرفیس نوت

به‌نظر می‌رسد سرفیس نوت از نسخه کامل ویندوز ۱۰ استفاده می‌کند و همچنین از قلم Surface Pen پشتیبانی خواهد کرد که می‌توانید از آن برای یادداشت و طراحی استفاده کنید. طراح تصاویر مفهومی گوشی «سرفیس نوت» دقت کرده است تا این محصول مشابه با دیگر گوشی‌های هوشمند دیگر بازار نباشد.

سرفیس نوت

ساتیا نادلا، رئیس مایکروسافت اعلام کرد که گوشی جدید این شرکت شبیه به گوشی‌های هوشمند کنونی نیست. در همین رابطه، اعلام شده است: «من مطمئن هستم ما گوشی‌های بیشتری آماده خواهیم کرد اما آن‎ها به گوشی‎های هوشمند کنونی، شباهت ندارد». آیا گوشی‎های هوشمند جدیدی ویندوزی مایکروسافت مشابه با تصاویر مفهومی تازه طراحی شده از گوشی هوشمند «سرفیس نوت» است؟ چه نظری در رابطه با طراحی سرفیس نوت دارید؟ دیدگاه خود را با سخت‌افزار به اشتراک بگذارید.


منبع: windowslatest


مطالب پیشنهادی