مانیتور منحنی Strix XG35VQ توسط ایسوس معرفی شد
۲۸ام آبان ۱۳۹۶ مطالب آپی

ASUS مانیتور جدیدی از خانواده  ROGبا نام  Strix XG35VQ را معرفی کرد. این مانیتور ۳۵ اینچی مخصوص علاقه‌مندان به بازی‌های رایانه‌ایی، دارای دقت تصویر ۳۴۴۰ در ۱۴۴۰ پیکسل با نسبت ابعاد ۲۱:۹ و همچنین مقدار انحنای  ۱۸۰۰R می‌باشد. با آپ آی آر همراه باشید.


Strix XG35VQ

 به گفته‌ای کمپانی ایسوس، محصول Strix XG35VQ با پنل VA طیف رنگی sRGB را بصورت ۱۰۰ درصد تحت پوشش قرار می‌دهد و علاوه براین، نسبت به کنتراست ۲۵۰۰:۱ پلاس را در کنار مقدار روشنایی ۳۰۰ cd/m2 و زاویه دید تقریبی ۱۷۸/۱۷۸ درجه را ارائه می‌کند.

مانیتور منحنی Strix XG35VQ به علت قرار گرفتن در خانواده ROG مقدار ۱۰۰ هرتز نرخ تازه‌سازی تصویر و زمان پاسخ‌گویی ۴ میلی ثانیه را در کنار پشتیبانی از فناوری AMD FreeSync فراهم می‌کند. پنل VA این مانیتور از ویژگی Extreme Low Motion Blur بهره می‌گیرد، این قابلیت به کاربرانی که نرخ فریم پایین‌تری را دریافت می‌کنند تصویر صاف و شفافی ارائه می‌کند.


نورپردازی RGB بکار گرفته شده در پشت مانیتور همانند محصولات اخیر ایسوس با دیگر آپ آی آرهای این کمپانی قابلیت همگام‌سازی را دارد و می‌توان به طور مثال، نورپردازی و تغییر رنگ LEDها را با ماوس، کیبورد، مادربورد و کارت گرافیک هماهنگ کرد. از اتصال‌های ماینتور Strix XG35VQ تعداد ۱ ورودی  HDMI 2.0،  HDMI 1.4،  DisplayPort 1.2به همراه جک هدفون ۳٫۵ میلی‌متری و همینطور اتصال USB برای ماوس و کیبورد، اشاره کرد.

این مانیتور با قیمت ۱۰۶۰ دلار به فروش می‌رسد.


دیدگاه خود را در مورد مانیتور Strix XG35VQ با ما در میان بگذارید.

منبع TechPowerUp


مطالب پیشنهادی