عرضه آزمایشی به‌روزرسانی اندروید 8.0 برای گوشی هواوی P10 و P10 Plus
۲۶ام آبان ۱۳۹۶ مطالب آپی

شرکت هواوی، نسخه جدید رابط‌کاربری خود یعنی EMUI 8.0 را مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید اوریو ۸٫۰ در طی مراسم معرفی میت ۱۰ ارائه داد. به‌تازگی نیز، امکان دریافت نسخه آزمایشی EMUI 8.0 به همراه آخرین نسخه از سیستم‌عامل اندروید برای گوشی‌ پرچمدار Huawei P10 و Huawei P10 Plus فراهم شده است.

برای اینکه نسخه آزمایشی به‌روزرسانی اندروید اوریو ۸٫۰ را برای گوشی‌ هواوی P10 و P10 Plus دریافت کنید، باید ابتدا در برنامه آزمایشی که این شرکت درنظر گرفته است؛ شرکت نمایید. ثبت نام در این طرح آزمایشی از ۱۴ نوامبر تا ۱۶ نوامبر آغاز خواهد شد. برای شرکت در این طرح، باید شماره سریال گوشی هوشمند خود را وارد نمایید تا به محض انتشار نسخه آزمایشی اندروید اوریو ۸٫۰ برای هواوی P10، بتوانید آن‌را دریافت کنید.

این اولین طرح آزمایشی نیست که هواوی برای عرضه EMUI 8.0 برای گوشی‌های هوشمند خود درنظر گرفته است؛ پیش از آن نیز امکان ثبت‌نام خریداران سری میت ۹ و آنر V9 نیز برای دریافت اندروید ۸٫۰ به همراه رابط‌کاربری EMUI 8.0 فراهم شده بود. با اینکه نسخه آزمایشی تا پیش از پایان سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد، باید گفت که نسخه «پایدار» اندروید اوریو ممکن است تا اوایل سال آینده در دسترس نباشد.

EMUI 8.0 در مقایسه با نسل قبل، تفاوت چندانی ندارد؛ با این وجود، سری میت ۱۰ به دلیل بهره‌گیری از چیپ‌ست اختصاصی برای پردازش هوش مصنوعی، با قابلیت‌های نرم‌افزاری همراه شده است که احتمالاً برای سایر مدل‌ها ارائه نمی‌شود. تجربه‌ای که از کار با EMUI 8.0 دریافت خواهید کرد، تا حدودی با نسخه‌ی قبلی مشابه است؛ به همین جهت، اگر تمایلی ندارید تا عملکرد گوشی‌هوشمند شما به واسطه‌ی دریافت نسخه آزمایشی EMUI 8.0 تحت‌تأثیر قرار بگیرد، تا زمان عرضه نسخه نهایی توسط هواوی منتظر بمانید.


مطالب پیشنهادی