با کیس جدید RedLine RL07 ساخته SilverStone آشنا شوید
۲۶ام آبان ۱۳۹۶ مطالب آپی

 SilverStone  ساعاتی پیش کیس کامپیوتر RedLine RL07  سری  ATXرا به صورت رسمی برای عرضه همگانی آماده کرد. پیش از این، کمپانی SilverStone در نمایشگاه Computex 2017 از کیس RedLine RL07 رونمایی به عمل آورده بود که طراحی خاصی را نیز به همراه داشت. پنل جلوی این کیس mid-tower تخت و ساده نبوده بلکه به دو قسمت تقسیم شده است، بخش سمت راست پنل از سمت پایین رو به جلو تمایل داشته و هر چه به سمت بالا پیش می‌رود از برآمدگی آن کاسته می‌شود و همین طراحی در بخش سمت چپ برعکس اعمال شده و مابین آنها از LED های رنگی نیز استفاده شده است. با آپ آی آر همراه باشید.

کیس RedLine RL07  با بدنه‌ی سفید و نورپردازی آبی – بدنه‌ی مشکی با LED های قرمز و پنل کناری تمام شیشه طراحی شده است. نحوه قرار گیری مادربورد در داخل این کیس همچنان به سبک سنتی رعایت شده است. کیس RedLine RL07 از مادربورد‌هایی با ابعاد ATX  و  micro-ATX پشتیبانی می‌کند و علاوه بر این، کاربر می‌تواند از کارت گرافیکی با طول ۴۱٫۵ سانتی‌متر استفاده کند.


RedLine RL07

 برای استفاده از کولرهای بادی برای خنک سازی CPU تنها ۱۶٫۷ سانتی‌متر ارتفاع در اختیار خواهید داشت. ارتفاع پوشش کابل‌ها به همراه فضای نگه دارنده‌ی منبع تغذیه ۱۹ سانتی‌متر است و داخل این محفظه سه عدد درایو  دیسک ۲٫۵ اینچی جای خواهد گرفت. علاوه بر این، سه جایگاه برای استفاده از درایورهای ۲٫۵ اینچی پشت سینی نگه دارنده‌ی مادربورد تعبیه شده است.

پنل جلوی کیسل RedLine RL07  مجهز به سه فن دمنده‌ی ۱۲ سانتی‌متری است که بنا به نیاز کاربر می‌توان از ۲ فن با ابعاد ۱۴ سانتی متر نیز استفاده کرد، همچنین در بخش پنل پشتی یک عدد فن ۱۴ سانتی‌متری برای خروج هوای گرم قرار دارد. کیس RedLine RL07 امکان این را فراهم می‌کند تا کاربر از یک رادیاتور ۳۶۰ میلی‌متر با فن‌های ۱۲۰ میلی‌متری در پنل جلویی یا یک رادیاتور ۲۸۰ میلی‌متری با فن‌های ۱۴ سانتی‌متری استفاده کند. اتصال پنل جلو شامل دو پورت USB 3.0 و USB 2.0 / 1.1 و جک های HDA است. کمپانی SilverStone   قیمت این کیس را مشخص نکرده است.


دیدگاه شما در مورد امکانات و طراحی RedLine RL07 چیست؟

منبع TechPowerUp


مطالب پیشنهادی