صندلی گیمینگ X Comfort Air مناسب برای روزهای گرم تابستانی
۲۳ام آبان ۱۳۹۶ مطالب آپی

با توجه به اینکه صندلی مناسب و راحت برای استفاده طولانی مدت، برای گیمرها امر بسیار مهم و حیاتی است، کمپانی Thermaltake در تازه‌ترین اقدام خود، صندلی X Comfort Air را معرفی کرد، که نه تنها بسیار راحت و خوش ساخت است، بلکه در روزهای گرم تابستانی برای خنک سازی سطح چرمی صندلی ایده جدیدی را به همراه دارد. با آپ آی آر همراه باشید.


X Comfort Air

محصول جدید این کمپانی، سیستم تهویه هوا مجهز به چهار فن دمنده دارد که در کف صندلی و زیر چرم مصنوعی سوراخ شده قرار گرفته است. سیستم کنترل این فن‌ها در زیر صندلی و تقریبا نزدیک به اهرم تنظیم ارتفاع، جای گرفته است که می‌تواند این چهار فن را با سه سرعت متفاوت به گردش در آورد.

X Comfort Air

به ادعای کمپانی Thermaltake، صندلی X Comfort Air می‌تواند در روزهای گرم و کلافه کننده، سطح زیرین صندلی را که بیشترین ارتباط فیزیکی با گیمر دارد را تا ۲ درجه سانتی گراد کاهش دهد. با توجه به استفاده از چهار فن تهویه هوا، گفته می‌شود مقدار نویز تولید شده برابر با ۳۲ دسی‌بل است.

صندلی X Comfort Air مانند اکثر محصولات مشابه در بازار، از تنطیمات ارتفاع، زاویه عقب، شیب و اهرم چهار جهت پشتیبانی می‌کند. برای کاهش وزن، این کمپانی اسکلت و قاب بدنه‌ی این محصول را از آلومینیوم تهیه کرده است و آن را در دو رنگ مشکی و قرمز با قیمت ۵۰۰ دلار به زودی در سراسر دنیا عرضه خواهد کرد.


X Comfort Air

منبع TechPowerUp


مطالب پیشنهادی