امکان جدید اینستاگرام برای فالو کردن هشتگ‌ها
۲۲ام آبان ۱۳۹۶ مطالب آپی

در شبکه اجتماعی اینستاگرام شما می‌توانید فردی را فالو کنید و وی نیز در صورت تمایل می‌تواند شما را دنبال یا به اصطلاح فالو بک نماید. اما براساس خبر جدیدی که توسط یکی از کاربران توییتر به نام پیپا اکرم منتشر شده، به نظر می‌رسد اینستاگرام به دنبال ارائه ویژگی جدیدی است که طی آن شما می‌توانید هشتگ‌ها را دنبال کنید.

اگر این قابلیت ارائه شود، هر زمان فردی از هشتگ‌هایی که شما آنها را فالو می‌کنید در پست‌های خود استفاده نماید، شما می‌توانید آن پست‌ها را مشاهده کنید. در واقع دیگر نیازی نیست که فرد را فالو یا دنبال نمایید.


اینستاگرام

این ویژگی کاربردی به نظر می‌رسد چرا که اگر از دیدن پست‌های خاصی مانند طلوع خورشید یا حیوانات بامزه مثل گربه یا سگ لذت می‌برید، دیگر لازم نیست چندین حساب کاربری مجزا را در اینستاگرام دنبال کنید. در عوض شما تنها هشتگ‌هایی که حاوی این موضوعات هستند(برای مثال sunrises#) را دنبال خواهید کرد.

البته یکی از مشکلاتی که در این روش به احتمال زیاد پیش می‌آید، هشتگ‌های جعلی و غیرواقعی هستند که بدون نیت قبلی و یا در مواردی توسط برخی کاربران برای بیشتر دیده شدن پست‌های خود به کار می‌روند. اما به هر حال، این ویژگی جدید در اینستاگرام باعث می‌شود تا کاربران تصاویر و حساب‌های کاربری جدید را بهتر پیدا کنند.

برای اینکه فید اینستاگرام شما مملو از تصاویر مختلف مرتبط یا غیرمرتبط نشود، این ویژگی تنها پست‌های برتر و استوری‌های اخیر را برای شما به نمایش می‌گذارد. البته باید توجه داشته باشید که فعلا این شبکه اجتماعی قابلیت مذکور را برای تعداد محدودی از کاربران ارائه کرده و اگر شما چنین چیزی را در حساب کاربری خودتان ندیده‌اید، جای نگرانی وجود ندارد.

هنوز مشخص نیست که اینستاگرام در چه تاریخی قصد ارائه عمومی و رسمی این قابلیت را دارد. اما نکته‌ای که باید به آن توجه داشت این است که این شبکه اجتماعی اکثر اوقات ویژگی‌هایی را مورد آزمایش قرار می‌دهد که هیچ‌وقت به صورت نهایی و رسمی ارائه نمی‌شوند.

منبع: ubergizmo


مطالب پیشنهادی