مشکل جدید صفحه‌نمایش Pixel 2 XL گوگل؛ عدم شناسایی لمس کاربران
۲۱ام آبان ۱۳۹۶ مطالب آپی

مشکلات کاربران با صفحه‌نمایش گوشی Pixel 2 XL تمامی ندارد؛ پس از نگرانی‎هایی مبنی بر سوختگی پیکسل‌های نمایشگر و فلش‌زدن آن در هنگام آنلاک شدن گوشی، کاربران اعلام کرده‌اند که صفحه‌نمایش گوشی Pixel 2 XL در هنگام لمس لبه‌های آن، هیچ واکنشی نشان نمی‌دهد.

Pixel 2 XL

در وب‌سایت Pixel User Community، پست‎هایی در رابطه با مشکل مذکور وجود دارد. حتی یک نفر مدعی است که در این رابطه با واحد پشتیبانی گوگل صحبت کرده؛ البته خوش‌بختانه، این مشکلات به گوش گوگل رسیده است و براساس اعلام این شرکت، به‎روزرسانی جدیدی منتشر خواهد شد که نمایشگر Pixel 2 XL را نسبت به لمس کاربران حساس‌تر خواهد کرد. در یک گزارش، راهکار گوگل برای اینکه لمس‌های تصادفی صفحه‌نمایش کاهش پیدا کند؛ مورد شماتت قرار گرفته است.

در رابطه با مشکل مذکور، یکی از کاربران وب‌سایت Pixel User Community مدعی شده است که عدم پاسخ‎گویی لبه‎های صفحه‌نمایش نسبت به لمس، باعث می‌شود تا برای استفاده از گوشی‌ Pixel 2 XL با مشکل مواجه شوید؛ به خصوص اینکه به دنبال ویرایش محتوایی روی صفحه‌نمایش این گوشی پرچمدار باشید.گوگل هنوز به بازه زمانی برای انتشار به‌روزرسانی برای رفع مشکل «عدم پاسخ‌دهی نمایشگر به لمس کاربران» اشاره نکرده است اما وجود این مشکل، می‌تواند کار را برای ساکنان مانتین‌ویو سخت‌تر کند؛ پیش‌تر، یک شکایت علیه ال‎جی، گوگل و اچ‌تی‎سی بابت مشکلات پرشمار گوشی‌های Pixel 2 تنظیم شده است.

اگر شما نیز یکی از گوشی‌های پرچمدار جدید گوگل را خریداری کرده‌اید و با چنین ایرادی در صفحه‌نمایش Pixel 2 XL مواجه هستید، به‌نظر می‌رسد انتظار برای انتشار به‌روزرسانی که گوگل وعده داده؛ تنها راه‌حلی است که در حال‌حاضر در اختیار دارید.


مطالب پیشنهادی